KNIPEX Adereindhulstang SB - 7609761145ASB - Techniek Totaal
Menu
KNIPEX Adereindhulstang SB - 145 mm
KNIPEX
(0)
22%
22%
Op voorraad
nvt
Capaciteit: 0,25 - 2,5 mm¬ ≤ . Lengte: 145 mm. Uitvoering: met ophangoog. Voor het krimpen van adereindhulzen DIN46228 deel 1 + 4 in het bereik van 0,25 tot 2,5 mm¬ ≤ . Inpersen van gemarkeerde trapeziumprofielen voor een veilige verbinding van huls en ge Lees meer.
Larger quantity required?
Productomschrijving
Adereindhulstang SB
  • Capaciteit (mm¬≤): 0,25 - 2,5
  • Lengte (mm): 145
  • Uitvoering: met ophangoog
  • • Voor het krimpen van adereindhulzen DIN 46228 deel 1 + 4 in het bereik van 0,25 tot 2,5 mm¬≤
    • Inpersen van gemarkeerde trapeziumprofielen voor een veilige verbinding van huls en geleider
    • Vanadium elektrostaal, gesmeed, in olie gehard
    Referentienr: 9761145ASB
    Meer informatie
    Artikelnummer
    7609761145ASB
    EAN Code
    SKU
    7609761145ASB
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    22%
    KNIPEX
    Adereindhulstang SB - 145 mm
    Capaciteit: 0,25 - 2,5 mm¬ ≤ . Lengte: 145 mm. Uitvoering: met ophangoog. Voor h...
    GRANIT BLACK EDITION Griptang 175 mm
    GRANIT BLACK EDITION
    Griptang 175 mm
    Houdt rond en plat materiaal vast tijdens laswerkzaamheden. Gesmede, gekartelde ...
    GRANIT Metrische kabelschroefverbinding M20 x 1,5; voor kabeldiameter 8-13 mm
    GRANIT
    Metrische kabelschroefverbinding M20 x 1,5; voor kabeldiameter 8-13 mm
    Uitvoering: M20 x 1,5; voor kabeldiameter 8-13 mm
    Meer informatie
    Artikelnummer
    7609761145ASB
    EAN Code
    SKU
    7609761145ASB
    0/5
    0 beoordelingen
    Kies uw taal
    Kies uw valuta
    Recent toegevoegd
    0
    Vergelijk
    Beoordeel KNIPEX Adereindhulstang SB - 145 mm