GRANIT Stabilisatorketting - 718ATC635MM - Techniek Totaal
Menu
GRANIT Stabilisatorketting - 718ATC635MM | A: 635 mm | B: M20x2,5 mm | Ø: 14 mm | D: 14 mm | E: 20 mm
GRANIT
(0)
Op voorraad
nvt
A: 635 mm. B: M20x2,5 mm. Ø: 14 mm. D: 14 mm. E: 20 mm. Lees meer.
Larger quantity required?
Productomschrijving
Stabilisatorketting
  • A (mm): 635
  • B (mm): M20x2,5
  • Ø (mm): 14
  • D (mm): 14
  • E (mm): 20
  • Meer informatie
    Artikelnummer
    718ATC635MM
    EAN Code
    SKU
    718ATC635MM
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    GRANIT Stabilisatorketting
    GRANIT
    Stabilisatorketting
    A: 635 mm. B: M20x2,5 mm. Ø: 14 mm. D: 14 mm. E: 20 mm.
    GRANIT Afdichtring voor hefarmas
    Afdichtring voor hefarmas
    Afmetingen: 32,5 x 49 x 14 mm.
    GRANIT Afdichtring voor zuiger
    Afdichtring voor zuiger
    Afmetingen: 98 x 3,6 mm.
    GRANIT Schijf
    Schijf
    Omschrijving: voor achter- en zijruit.
    Meer informatie
    Artikelnummer
    718ATC635MM
    EAN Code
    SKU
    718ATC635MM
    0/5
    0 beoordelingen
    Kies uw taal
    Kies uw valuta
    Recent toegevoegd
    0
    Vergelijk
    Beoordeel GRANIT Stabilisatorketting - 718ATC635MM | A: 635 mm | B: M20x2,5 mm | Ø: 14 mm | D: 14 mm | E: 20 mm