GRANIT Uitlaatpijp - 38006565, H146200100030 - Techniek Totaal
Menu
GRANIT Uitlaatpijp - 38006565, H146200100030
GRANIT
(0)
Op voorraad
nvt
Larger quantity required?
Productomschrijving
Uitlaatpijp
Passend voor:
  • Fendt: H146200100030, Serie Farmer 200, Farmer 200 (S) (V), Farmer 201, Farmer 203
  • Meer informatie
    Artikelnummer
    EAN Code
    SKU
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    GRANIT Uitlaatpijp
    GRANIT
    Uitlaatpijp
    HELLA Glas
    HELLA
    Glas
    Aansluiting: 6,3 mm vlakstekker. Breedte: 101,3 mm. Hoogte: 94,7 mm.
    GRANIT Tankvlotter 12 volt
    Tankvlotter 12 volt
    GRANIT Krukaskeerring voor, Ø: 75 x 100 x 17 mm
    Krukaskeerring voor, Ø: 75 x 100 x 17 mm
    Buiten-Ø: 100 mm. Breedte: 17 mm. Binnen-Ø: 75 mm.