HELLA Achterlicht - 4552VA 997113001, 3389964M91, 2VA997113001, 2VA 997 113-001 | Afmetingen B x H x D: 300 x 62 x 62 mm | Lichtfunctie: Achterlicht / stoplicht / richtingaanwijzer / achterlicht | Lamp: 12V21WK / P21W, 12V21 / 5WK / P21 / 5W | Inclusief lamp: n
Incl. btw
Excl. btw
Op voorraad
Afmetingen B x H x D: 300 x 62 x 62 mm. Lichtfunctie: Achterlicht / stoplicht / richtingaanwijzer / achterlicht. Lamp: 12V21WK / P21W, 12V21 / 5WK / P21 / 5W. Inclusief lamp: nee. Montagewijze: geschroefd, horizontale bevestiging. Bevestiging inschroefdra
Lees meer.
Larger quantity required?
Meer informatie
Artikelnummer
4552VA 997113001
Reviews
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heeft u vragen over dit product?
Of heeft u hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact op met onze
klantenservice. We helpen u graag!
Recent bekeken
HELLA
Achterlicht
Afmetingen B x H x D: 300 x 62 x 62 mm. Lichtfunctie: Achterlicht / stoplicht / ...
GRANIT BLACK EDITION
Bankhamer 300 gram
Totale lengte: 300 mm. Hamerkop: 300 g. Kop-breedte x kop-lengte: 23 x 105 mm. H...
Meer informatie
Artikelnummer
4552VA 997113001
0/5
0 beoordelingen
© Copyright 2026 Techniek Totaal
Kies uw taal
Kies uw valuta
Beoordeel HELLA Achterlicht - 4552VA 997113001, 3389964M91, 2VA997113001, 2VA 997 113-001 | Afmetingen B x H x D: 300 x 62 x 62 mm | Lichtfunctie: Achterlicht / stoplicht / richtingaanwijzer / achterlicht | Lamp: 12V21WK / P21W, 12V21 / 5WK / P21 / 5W | Inclusief lamp: n