HELLA Achterlicht LED - 4552VA 980720001, 2VA980720001 - Techniek Totaal
Menu
HELLA Achterlicht LED - 4552VA 980720001, 2VA980720001 | Afmetingen B x H x D: 96 x 80 x 26 mm | Lichtfunctie: Knipperlicht, achterlicht, remlicht, reflector
HELLA
(0)
10%
10%
Op voorraad
nvt
Larger quantity required?
Productomschrijving
HELLA Achterlicht / achterlichten LED
  • Afmetingen B x H x D (mm): 96 x 80 x 26
  • Lichtfunctie: Knipperlicht, achterlicht, remlicht, reflector
  • Inclusief lamp: ja
  • Montagewijze: Aanbouw
  • Bevestiging inschroefdraad: horizontaal / verticaal
  • Gatafstand (mm): 66
  • Netspanning (V): 12 / 24
  • Referentienr: 2VA980720001
    Meer informatie
    Artikelnummer
    4552VA 980720001
    EAN Code
    SKU
    4552VA 980720001
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    HELLA Achterlicht LED
    10%
    HELLA
    Achterlicht LED
    Afmetingen B x H x D (mm): 96 x 80 x 26 | Lichtfunctie: Knipperlicht, achterlich...
    HELLA Stekker 7-polig
    10%
    Stekker 7-polig
    Uitvoering: 7-polig. Kleur: zwart. Aansluiting: Schroefaansluiting. Belastbaarhe...
    HELLA Glas
    Glas
    Kleur: glasklar / rot. Passend voor: Umrissleuchten. Keurmerk: E1 31407, ECE.
    GRANIT Flexibele uitlaatpijp 100 mm / 105 mm - 2000 mm
    GRANIT
    Flexibele uitlaatpijp 100 mm / 105 mm - 2000 mm
    Binnen-Ø: 100 mm. Buiten-Ø: 105 mm. Lengte: 2000 mm.
    Meer informatie
    Artikelnummer
    4552VA 980720001
    EAN Code
    SKU
    4552VA 980720001
    0/5
    0 beoordelingen
    Kies uw taal
    Kies uw valuta
    Recent toegevoegd
    0
    Vergelijk
    Beoordeel HELLA Achterlicht LED - 4552VA 980720001, 2VA980720001 | Afmetingen B x H x D: 96 x 80 x 26 mm | Lichtfunctie: Knipperlicht, achterlicht, remlicht, reflector