HELLA Kippschalter - 4556FG 002312001, 6FG002312001 | Kleur: chroom | Aansluiting: Schroefaansluiting | Belastbaarheid max. 12 V: 5 | Belastbaarheid max. 24 V: 2 | Bediening van: Tuimelbediening | Borings-Ø: 12.5 mm | Inbouw-Ø: 12,5 mm | Schakelfunctie: Tuimels
Incl. btw
Excl. btw
Op voorraad
Kleur: chroom. Aansluiting: Schroefaansluiting. Belastbaarheid max. 12 V: 5. Belastbaarheid max. 24 V: 2. Bediening van: Tuimelbediening. Borings-Ø: 12.5 mm. Inbouw-Ø: 12,5 mm. Schakelfunctie: Tuimelschakelaar. Schakelniveaus: 2. Montagewijze: geschroefd.
Lees meer.
Larger quantity required?
Meer informatie
Artikelnummer
4556FG 002312001
Reviews
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heeft u vragen over dit product?
Of heeft u hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact op met onze
klantenservice. We helpen u graag!
Recent bekeken
HELLA
Kippschalter
Kleur: chroom. Aansluiting: Schroefaansluiting. Belastbaarheid max. 12 V: 5. Bel...
Meer informatie
Artikelnummer
4556FG 002312001
0/5
0 beoordelingen
© Copyright 2026 Techniek Totaal
Kies uw taal
Kies uw valuta
Beoordeel HELLA Kippschalter - 4556FG 002312001, 6FG002312001 | Kleur: chroom | Aansluiting: Schroefaansluiting | Belastbaarheid max. 12 V: 5 | Belastbaarheid max. 24 V: 2 | Bediening van: Tuimelbediening | Borings-Ø: 12.5 mm | Inbouw-Ø: 12,5 mm | Schakelfunctie: Tuimels