HELLA Koplamp links en rechts - 4551AD 996018671, 1AD996018671 | Netspanning: 12 / 24 V | Plaats: links / rechts | Lamp: koplamp | Inclusief lamp: nee | Lichtfunctie: met dimlicht, met grootlicht | Montagewijze: inbouw | Kleur: Frame: zwart | Breedte: 182 mm |
Incl. btw
Excl. btw
Op voorraad
Netspanning: 12 / 24 V. Plaats: links / rechts. Lamp: koplamp. Inclusief lamp: nee. Lichtfunctie: met dimlicht, met grootlicht. Montagewijze: inbouw. Kleur: Frame: zwart. Breedte: 182 mm. Hoogte: 102 mm. Materiaal: kunststof. Afmetingen B x H x D: 182 x 1
Lees meer .
Larger quantity required?
Meer informatie
Artikelnummer
4551AD 996018671
Reviews
0 / 5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heeft u vragen over dit product?
Of heeft u hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact op met onze
klantenservice . We helpen u graag!
Recent bekeken
HELLA
Koplamp links en rechts
Netspanning: 12 / 24 V. Plaats: links / rechts. Lamp: koplamp. Inclusief lamp: n...
Trimble
, • Materiaal behuizing: Platte, chemisch bestendige polymeerbehuizing, • Afmetingen: 180 mm x 180 mm x 74 mm, • Gewicht: 640 gram, • Bevestigingen: Universele magnetische houder | <b>Stroomvoorziening:</b>, • Stroomvoorziening: 9 - 16 volt gelijkstroiom,
, • Gyroscopen: 3-assen, 50 Hz, • Versnellingsmeter: 3-assen, 50 Hz, • Externe I...
GRANIT
Koppelingskabel lengte 960 mm rij- en aftakaskoppeling McCORMICK / IHC 743XL , 745XL, 844XL, 856XL, 956XL, 1056XL
Passend voor: McCORMICK / IHC 743XL , 745XL, 844XL, 856XL, 956XL, 1056XL
Meer informatie
Artikelnummer
4551AD 996018671
0 / 5
0 beoordelingen
© Copyright 2026 Techniek Totaal
Kies uw taal
Nederlands
Deutsch
English
Kies uw valuta
Beoordeel HELLA Koplamp links en rechts - 4551AD 996018671, 1AD996018671 | Netspanning: 12 / 24 V | Plaats: links / rechts | Lamp: koplamp | Inclusief lamp: nee | Lichtfunctie: met dimlicht, met grootlicht | Montagewijze: inbouw | Kleur: Frame: zwart | Breedte: 182 mm |