HELLA Koplamp links / rechts - 4551SA 996120801, 1SA996120801 - Techniek Totaal
Menu
HELLA Koplamp links / rechts - 4551SA 996120801, 1SA996120801 | Netspanning: 12 V | Plaats: links, rechts | Lamp: 12V55W / H3, 12V55W / H7, 12V4WK / T4W | Inclusief lamp: ja | Lichtfunctie: Dimlicht; grootlicht; breedtelicht | Montagewijze: Aanbouw, staand | Be
HELLA
(0)
Op voorraad
nvt
Netspanning: 12 V. Plaats: links, rechts. Lamp: 12V55W / H3, 12V55W / H7, 12V4WK / T4W. Inclusief lamp: ja. Lichtfunctie: Dimlicht; grootlicht; breedtelicht. Montagewijze: Aanbouw, staand. Beschermingssoort: -. Keurmerk: E4 25728, ECE. Stekker: AMP. Extra Lees meer.
Larger quantity required?
Productomschrijving
Koplamp links / rechts
  • Netspanning (V): 12
  • Plaats: links, rechts
  • Lamp: 12V55W / H3
    12V55W / H7
    12V4WK / T4W
  • Inclusief lamp: ja
  • Lichtfunctie: Dimlicht; grootlicht; breedtelicht
  • Montagewijze: Aanbouw, staand
  • Beschermingssoort: -
  • Keurmerk: E4 25728, ECE
  • Stekker: AMP
  • Extra informatie: Universele houder met bevestigingsschroef M12. AMP-connector
  • Glas (mm): 120 x 120
  • Meer informatie
    Artikelnummer
    4551SA 996120801
    EAN Code
    SKU
    4551SA 996120801
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    HELLA Koplamp links / rechts
    HELLA
    Koplamp links / rechts
    Netspanning: 12 V. Plaats: links, rechts. Lamp: 12V55W / H3, 12V55W / H7, 12V4WK...
    GRANIT Zuiger en cilinderset 3 veren, Ø: 98,43 mm, pistonpen Ø: 36 x 82 mm, verbrandingskamer Ø: 55 mm, verbrandingskamerdiepte 19,9 mm, met ingegoten zuigerveerzitting
    GRANIT
    Zuiger en cilinderset 3 veren, Ø: 98,43 mm, pistonpen Ø: 36 x 82 mm, verbrandingskamer Ø: 55 mm, verbrandingskamerdiepte 19,9 mm, met ingegoten zuigerveerzitting
    Afmetingen: 3 veren, Ø: 98,43 mm, pistonpen Ø: 36 x 82 mm, verbrandingskamer Ø: ...
    GRANIT Zuiger en cilinderset 4 veren, Ø: 100 mm, pistonpen Ø: 40 x 80 mm, verbrandingskamer Ø: 58 mm, verbrandingskamerdiepte 15,7 mm
    GRANIT
    Zuiger en cilinderset 4 veren, Ø: 100 mm, pistonpen Ø: 40 x 80 mm, verbrandingskamer Ø: 58 mm, verbrandingskamerdiepte 15,7 mm
    Afmetingen: 4 veren, Ø: 100 mm, pistonpen Ø: 40 x 80 mm, verbrandingskamer Ø: 58...
    GRANIT Afdichtset boven, voor bus-Ø onder: 113,5 mm
    Afdichtset boven, voor bus-Ø onder: 113,5 mm
    Meer informatie
    Artikelnummer
    4551SA 996120801
    EAN Code
    SKU
    4551SA 996120801
    0/5
    0 beoordelingen
    Kies uw taal
    Kies uw valuta
    Recent toegevoegd
    0
    Vergelijk
    Beoordeel HELLA Koplamp links / rechts - 4551SA 996120801, 1SA996120801 | Netspanning: 12 V | Plaats: links, rechts | Lamp: 12V55W / H3, 12V55W / H7, 12V4WK / T4W | Inclusief lamp: ja | Lichtfunctie: Dimlicht; grootlicht; breedtelicht | Montagewijze: Aanbouw, staand | Be