HELLA Krimpkous - 4559MJ 178458122, 9MJ178458122 - Techniek Totaal
Menu
HELLA Krimpkous - 4559MJ 178458122, 9MJ178458122 | Inhoud: 10-delig | Ø: 19,1 / 25,4 mm | Kleur: zwart | Lengte: 200 mm | Bestaat uit: • elk 5x Ø 19,1 en Ø 25,4 | Minimale krimptemperatuur: 120 °C | Krimpratio: 2 : 1 | Verpakkingseenheid: Set | Temperatuurberei
HELLA
(0)
Op voorraad
nvt
Inhoud: 10-delig. Ø: 19,1 / 25,4 mm. Kleur: zwart. Lengte: 200 mm. Bestaat uit: • elk 5x Ø 19,1 en Ø 25,4. Minimale krimptemperatuur: 120 °C. Krimpratio: 2 : 1. Verpakkingseenheid: Set. Temperatuurbereik: -55 tot +125 °C. Lees meer.
Larger quantity required?
Productomschrijving
Krimpkous
  • Inhoud: 10-delig
  • Ø (mm): 19,1 / 25,4
  • Kleur: zwart
  • Lengte (mm): 200
  • Bestaat uit: • elk 5x Ø 19,1 en Ø 25,4
  • Minimale krimptemperatuur (°C): 120
  • Krimpratio: 2 : 1
  • Verpakkingseenheid: Set
  • Temperatuurbereik (°C): -55 tot +125
  • Meer informatie
    Artikelnummer
    4559MJ 178458122
    EAN Code
    SKU
    4559MJ 178458122
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    HELLA Krimpkous
    HELLA
    Krimpkous
    Inhoud: 10-delig. Ø: 19,1 / 25,4 mm. Kleur: zwart. Lengte: 200 mm. Bestaat uit: ...
    GRANIT Remmechanisme Ø 178 mm Massey Ferguson MF158, MF165, MF175, MF178
    GRANIT
    Remmechanisme Ø 178 mm Massey Ferguson MF158, MF165, MF175, MF178
    Passend voor: Massey Ferguson MF 158, MF 165, MF 175, MF 178
    GRANIT Afdichtring Porsche Diesel Junior
    GRANIT
    Afdichtring Porsche Diesel Junior
    Passend voor: Porsche Diesel Junior
    Meer informatie
    Artikelnummer
    4559MJ 178458122
    EAN Code
    SKU
    4559MJ 178458122
    0/5
    0 beoordelingen
    Kies uw taal
    Kies uw valuta
    Recent toegevoegd
    0
    Vergelijk
    Beoordeel HELLA Krimpkous - 4559MJ 178458122, 9MJ178458122 | Inhoud: 10-delig | Ø: 19,1 / 25,4 mm | Kleur: zwart | Lengte: 200 mm | Bestaat uit: • elk 5x Ø 19,1 en Ø 25,4 | Minimale krimptemperatuur: 120 °C | Krimpratio: 2 : 1 | Verpakkingseenheid: Set | Temperatuurberei