HELLA Mistachterlicht - 4552NE 996012021, 2NE996012021 - Techniek Totaal
Menu
HELLA Mistachterlicht - 4552NE 996012021, 2NE996012021 | Afmetingen B x H x D: 80 x 90 x 60 mm | Lamp: P21W | Inclusief lamp: nee | Montagewijze: Aanbouw | Netspanning: 12 V | Kleur: rood | Breedte: 80 mm | Vorm: rechthoekig | Hoogte: 90 mm | Lengte: 143 mm | G
HELLA
(0)
Op voorraad
nvt
Afmetingen B x H x D: 80 x 90 x 60 mm. Lamp: P21W. Inclusief lamp: nee. Montagewijze: Aanbouw. Netspanning: 12 V. Kleur: rood. Breedte: 80 mm. Vorm: rechthoekig. Hoogte: 90 mm. Lengte: 143 mm. Gatafstand: 42 mm. Diepte: 60 mm. Plaats: links / rechts. Keur Lees meer.
Larger quantity required?
Productomschrijving
Mistachterlicht
  • Afmetingen B x H x D (mm): 80 x 90 x 60
  • Lamp: P21W
  • Inclusief lamp: nee
  • Montagewijze: Aanbouw
  • Netspanning (V): 12
  • Kleur: rood
  • Breedte (mm): 80
  • Vorm: rechthoekig
  • Hoogte (mm): 90
  • Lengte (mm): 143
  • Gatafstand (mm): 42
  • Diepte (mm): 60
  • Plaats: links / rechts
  • Keurmerk: E12 38007, ECE
  • Bouwwijze: Gloeilamp
  • Lichtfunctie: Mistachterlicht
  • Extra informatie: • 2 bevestigingsbouten M5
  • Meer informatie
    Artikelnummer
    4552NE 996012021
    EAN Code
    SKU
    4552NE 996012021
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    HELLA Mistachterlicht
    HELLA
    Mistachterlicht
    Afmetingen B x H x D: 80 x 90 x 60 mm. Lamp: P21W. Inclusief lamp: nee. Montagew...
    HELLA Kentekenverlichting
    Kentekenverlichting
    Lamp: C5W. Kleur: zwart. Materiaal: kunststof.
    Meer informatie
    Artikelnummer
    4552NE 996012021
    EAN Code
    SKU
    4552NE 996012021
    0/5
    0 beoordelingen
    Kies uw taal
    Kies uw valuta
    Recent toegevoegd
    0
    Vergelijk
    Beoordeel HELLA Mistachterlicht - 4552NE 996012021, 2NE996012021 | Afmetingen B x H x D: 80 x 90 x 60 mm | Lamp: P21W | Inclusief lamp: nee | Montagewijze: Aanbouw | Netspanning: 12 V | Kleur: rood | Breedte: 80 mm | Vorm: rechthoekig | Hoogte: 90 mm | Lengte: 143 mm | G