Dayco Powerband - 8628PK1475HD, 87316555, 87840341, 8PK1475HD, J911562 | Breedte: 28,48 mm | Hoogte: 4,6 mm | Lengte: 1475 mm | Profiel: PK | Ribben: 8 n | Uitvoering: Heavy Duty | Extra informatie: zonder airco
Incl. btw
Excl. btw
Op voorraad
Breedte: 28,48 mm. Hoogte: 4,6 mm. Lengte: 1475 mm. Profiel: PK. Ribben: 8 n. Uitvoering: Heavy Duty. Extra informatie: zonder airco.
Lees meer.
Larger quantity required?
Meer informatie
Artikelnummer
8628PK1475HD
Reviews
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heeft u vragen over dit product?
Of heeft u hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact op met onze
klantenservice. We helpen u graag!
Recent bekeken
Dayco
Powerband
Breedte: 28,48 mm. Hoogte: 4,6 mm. Lengte: 1475 mm. Profiel: PK. Ribben: 8 n. Ui...
Meer informatie
Artikelnummer
8628PK1475HD
0/5
0 beoordelingen
© Copyright 2026 Techniek Totaal
Kies uw taal
Kies uw valuta
Beoordeel Dayco Powerband - 8628PK1475HD, 87316555, 87840341, 8PK1475HD, J911562 | Breedte: 28,48 mm | Hoogte: 4,6 mm | Lengte: 1475 mm | Profiel: PK | Ribben: 8 n | Uitvoering: Heavy Duty | Extra informatie: zonder airco