GRANIT Drukschakelaar Motor - 60722020, V837070209 - Techniek Totaal
Menu
GRANIT
(0)
Op voorraad
nvt
Uitvoering: Drukschakelaar brandstoffilterkop. Draad: M14 x 1,5. Lees meer.
Larger quantity required?
Productomschrijving
Drukschakelaar Motor
  • Uitvoering: Drukschakelaar brandstoffilterkop
  • Draad: M14 x 1,5
  • Passend voor:
  • Fendt: V837070209, Serie Fendt 200, Fendt 207 (Typ 330), Fendt 207 V+F (Typ 260), Fendt 208 (Typ 331), Fendt 208 V+F (Typ 261), Fendt 209 (Typ 332), Fendt 209 P (Typ 272), Fendt 209 V+F (Typ 262), Fendt 210 (Typ 333), Fendt 210 P (Typ 273), Fendt 210 V+F (Typ 263), Fendt 211 (Typ 334), Fendt 211 P (Typ 274), Fendt 211 V+F (Typ 264), Serie Fendt 300, Fendt 310 (Typ 347), Fendt 311 (Typ 348), Fendt 312 (Typ 349), Fendt 313 (Typ 350), Serie MT, Fendt 1149 MT, Fendt 1154 MT, Fendt 1159 MT, Fendt 1165 MT
  • Meer informatie
    Artikelnummer
    SKU
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    GRANIT Drukschakelaar Motor
    GRANIT
    Drukschakelaar Motor
    Uitvoering: Drukschakelaar brandstoffilterkop. Draad: M14 x 1,5.
    GRANIT Pakking van turbolader naar uitlaatspruitstuk
    Pakking van turbolader naar uitlaatspruitstuk
    GRANIT Koelwaterslang bocht onder, Reservoir
    Koelwaterslang bocht onder, Reservoir
    Binnen-Ø: 18 / 18 mm.