Scharmüller Trekhaak K80 - 77705639046A02, 5.6390.46-A02, 05.6390.46-A02 | Railbreedte: 390 mm | Vergrendelpen Ø: 25 mm | Geleidebreedte: 32 mm | Oplegdruk: 4000 kg | D-waarde: 120 kN | Plaathoogte: 160 mm | Kleur: zwart | Werklengte: 77 mm | Omschrijving: In hoogt
Incl. btw
Excl. btw
Op voorraad
nvt
Railbreedte: 390 mm. Vergrendelpen Ø: 25 mm. Geleidebreedte: 32 mm. Oplegdruk: 4000 kg. D-waarde: 120 kN. Plaathoogte: 160 mm. Kleur: zwart. Werklengte: 77 mm. Omschrijving: In hoogte verstelbaar met handgreep. Vergrendeling: K80 handmatig.