Scharmüller Binnenwerk - 77707633542, 7.6335.42-A24, 07.6335.42-A24 - Techniek Totaal
Menu
Scharmüller Trekhaak - 77707633542, 7.6335.42-A24, 07.6335.42-A24 | Railbreedte: 335 mm | Vergrendelpen Ø: 22 mm | Geleidebreedte: 30 mm | Oplegdruk: 3000 kg | D-waarde: 89,3 kN | Plaathoogte: 150 mm | Kleur: AGCO grijs | Werklengte: 155 mm | Omschrijving: In hoogt
Scharmüller
(0)
15%
15%
Op voorraad
nvt
Railbreedte: 335 mm. Vergrendelpen Ø: 22 mm. Geleidebreedte: 30 mm. Oplegdruk: 3000 kg. D-waarde: 89,3 kN. Plaathoogte: 150 mm. Kleur: AGCO grijs. Werklengte: 155 mm. Omschrijving: In hoogte verstelbaar met handgreep. Boring: M20 mm. Gatenpatroon: 140 x 8 Lees meer.
Larger quantity required?
Productomschrijving
Trekhaak
  • Railbreedte (mm): 335
  • Vergrendelpen Ø (mm): 22
  • Geleidebreedte (mm): 30
  • Oplegdruk (kg): 3000
  • D-waarde (kN): 89,3
  • Plaathoogte (mm): 150
  • Kleur: AGCO grijs
  • Werklengte (mm): 155
  • Omschrijving: In hoogte verstelbaar met handgreep
  • Boring (mm): M20
  • Gatenpatroon (mm): 140 x 80
  • Vergrendeling: K80 handmatig
  • Passend voor:
  • Doppstadt: 7.6335.42-A24, 07.6335.42-A24, Trac, Trac 130, Trac 150, Trac 180, Trac 200
  • McCormick: 7.6335.42-A24, 07.6335.42-A24, Serie ZTX, ZTX 230, ZTX 260, ZTX 280
  • Meer informatie
    Artikelnummer
    SKU
    Reviews
    0/5
    0 sterren op basis van 0 beoordelingen
    0 beoordelingen
    Heeft u vragen over dit product?
    Gerelateerde producten
    Recent bekeken
    Scharmüller Trekhaak
    15%
    Scharmüller
    Trekhaak
    Railbreedte: 335 mm. Vergrendelpen Ø: 22 mm. Geleidebreedte: 30 mm. Oplegdruk: 3...
    Gedore VDE-Schroevendraaierset SLIM DRIVE 6-dlg
    9%
    Gedore
    VDE-Schroevendraaierset SLIM DRIVE 6-dlg
    VDE 2162-2172 PM-06 VDE-Schroevendraaierset SLIM DRIVE 6-delig
    Meer informatie
    Artikelnummer
    SKU
    0/5
    0 beoordelingen
    Kies uw taal
    Kies uw valuta
    Recent toegevoegd
    0
    Vergelijk
    Beoordeel Scharmüller Trekhaak - 77707633542, 7.6335.42-A24, 07.6335.42-A24 | Railbreedte: 335 mm | Vergrendelpen Ø: 22 mm | Geleidebreedte: 30 mm | Oplegdruk: 3000 kg | D-waarde: 89,3 kN | Plaathoogte: 150 mm | Kleur: AGCO grijs | Werklengte: 155 mm | Omschrijving: In hoogt